Якщо ви зараз в Україні, то з огляду на війну вам треба мати надійний VPN, щоб захиститися в мережі. Кіберзлочинів і DDoS-атак більшає, тому конфіденційність і безпека стають найважливішим питанням. Особливу увагу варто надати безпечним операціям з коштами.
Однак важко знайти українського VPN-провайдера, що надасть надійне шифрування, додаткові функції безпеки й прозору політику без реєстрації, до того ж безплатно або недорого.
Ми знаємо, що багато користувачів не можуть оформити платну підписку, тож розповідаємо, як отримати безплатний VPN для українців.
Коли ви користуєтеся Virtual Private Network (VPN), цей сервіс створює зашифроване з’єднання між вашим пристроєм і своїм віддаленим сервером. Отже, весь інтернет-трафік проходить через цей тунель до сервера, а потім — в інтернет. Дані, що повертаються на пристрій, подорожують так само: з інтернету на сервер VPN і на ваш пристрій через зашифроване з’єднання.
Є два типи VPN — корпоративний і споживчий. Перший використовують компанії, щоб безпечно передавати інформацію між офісними локальними мережами. Такий VPN контролює всі кінцеві точки.
Споживчий VPN захищає лише одну кінцеву точку. З такими VPN можна безпечно користуватися соціальними мережами, електронною поштою, онлайн-банкінгом і купувати в інтернет-магазинах.
Насамперед розгляньмо, навіщо використовувати VPN-сервіси. Окрім безпеки в кіберпросторі, VPN дає багато інших переваг, які покращують роботу в мережі, а саме:
• гарантує конфіденційність;
• робить безпечнішими публічні вайфай-мережі;
• надає доступ до вебсайтів у подорожах;
• дає змогу вигідніше купувати онлайн;
• допомагає економити на авіаквитках, готелях та оренді автомобілів;
• дає змогу безпечно й швидко завантажувати файли через сервери VPN P2P;
• дає можливість заощаджувати на підписках.
Безпека VPN, як і інших програм чи сервісів, що працюють онлайн, залежить від кількох факторів. У VPN до таких факторів належать:
• тип технології, яку використовує провайдер;
• закони вашої країни.
Протокол VPN — це технологія, на базі якої формується VPN-сервіс. Його використовують, щоб з’єднання з інтернетом було якнайшвидшим і якнайбезпечнішим. Протокол VPN визначає спосіб передавання даних між вашим пристроєм і сервером VPN за стандартами шифрування й протоколами передавання.
Безпека VPN залежить і від законів країни, у якій ви проживаєте, або країни, де розташовані VPN-сервери. Отже, закони певної країни впливатимуть на те, як ви використовуватимете технологію VPN.
На сьогодні в Україні існує перелік тимчасово окупованих територій, на яких окупаційна влада намагається запровадити цензуру, обмежити мешканцям регіону доступ до українських і світових джерел інформації та тримати людей у невідомості.
Але навіть перебуваючи на окупованих територіях, ви можете безперешкодно заходити на українські сайти, які окупанти намагаються блокувати. Мета роботи VPN – перенаправляти інтернет-зʼєднання через сервери в різних точках світу з метою приховати вашу реальну IP-адресу і дозволити вам обійти блокування.
Деякі VPN можуть працювати як розширення у браузері, або ви можете завантажити окрему програму, що дозволить вам користуватися популярними сайтами. Іноді доступ до VPN може бути заблокований, тому може знадобитися окремий VPN для завантаження потрібного вам VPN.
Ми пропонуємо використовувати сервіс ClearVPN2 від MacPaw, що є безкоштовним для користувачів з України. За допомогою зручної верифікації з Дія.Підписом, ви можете отримати безоплатний доступ до Premium плану ClearVPN 2 незалежно від вашої локації.
Для того, щоб завантажити додаток на мобільний пристрій, вам потрібно:
1. Встановити ClearVPN 2 на iPhone або Android.
2. Створити або увійти в свій акаунт.
3. Обрати іконку шестерні у верхньому правому кутку застосунку та нажати “Героям слава! 🇺🇦”.
4. Підписати запит за допомогою Дія.Підпису у застосунку Дія.
5. Почати користуватися Premium версією безкоштовно.
Для завантаження застосунку на комп’ютер:
ClearVPN2 дає низку переваг, які допоможуть обійти обмеження в інтернеті й отримати доступ до всіх потрібних програм і ресурсів. Розгляньмо, як можна використовувати застосунок.
Сподіваємось, тепер ви краще розумієте, як працює VPN. А якщо ви з України й шукаєте безплатний VPN, то знаєте, що робити. Вибирайте застосунок ClearVPN2 та отримуйте високу швидкість завантаження, можливість розблокувати вебсайти з географічними обмеженнями й безплатний план Premium для українців.
Зустрічайте довгоочікуване оновлення ClearVPN — тепер, з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, та можливістю в один дотик…
Для багатьох віддалена робота стає невід’ємним аспектом їхнього професійного життя, але багато людей все ще…
Завдяки соціальним мережам ми спілкуємося, знаходимо щось цікаве, а у часи повномасштабного вторгнення – робимо…
Інтернет – винахід людства, який є даром й прокляттям водночас. Даром, бо завдяки йому ми…
Майже все можна придбати в Інтернеті — від одягу до техніки та навіть продуктів —…
Щодня ми користуємося IP-адресою, але не всі знають, що це таке й де її можна…