Як отримати безплатний та необмежений VPN для Українців

Якщо ви зараз перебуваєте в Україні, зважаючи на поточні події, для онлайн-захисту вам обов’язково мати надійний VPN. Кількість кіберзлочинів та DDoS-атак лише зростає, тому конфіденційність та безпека стають питанням номер один. Крім того, зараз особливо важливо мати можливість безпечно здійснювати операції з коштами.

Однак знайти надійного українського VPN-провайдера з незламним шифруванням, додатковими функціями безпеки та надійною політикою без реєстрації може бути дуже важко. Особливо, якщо шукати доступну або безплатну послугу.

Знаючи, що багато українських користувачів іноді не мають можливість оформити платну підписку, ми вирішили поділитися в цій статті тим, як отримати безплатний VPN для українців. 

Як працює VPN?

Коли ви користуєтеся VPN (Virtual Private Network), виникає зашифроване з’єднання між вашим пристроєм і віддаленим сервером, яким керує служба VPN. Таким чином, весь ваш інтернет-трафік проходить через цей тунель до сервера, який потім направляє трафік у загальнодоступний Інтернет. Дані, що повертаються на ваш пристрій, здійснюють ту саму подорож: з Інтернету на сервер VPN, через зашифроване з’єднання та назад на ваш пристрій.

Існує два типи VPN — корпоративний та споживчий VPN. Перший часто використовують компанії для безпечної передачі інформації між двома офісними локальними мережами. В такому випадку, VPN передбачає контроль обох кінцевих точок VPN.

Споживчий VPN захищає лише одну кінцеву точку. Такі VPN допомагають гарантувати, що ваші комунікації в соціальних мережах, електронній пошті, онлайн-магазинах та під час банківських послуг надійно захищені.

Чому важливо користуватись VPN

Перш ніж розповісти про те, як безплатно користуватися VPN-сервісами, розгляньмо де саме він може згодитися. Окрім забезпечення вашої безпеки в кіберпросторі, VPN пропонує багато інших переваг, які можуть покращити роботу вашої мережі, а саме:

 • Захищає ваше право на конфіденційність
 • Робить загальнодоступний Wi-Fi безпечнішим
 • Надає доступ до вебсайтів під час подорожей
 • Дозволяє робити вигідніші онлайн-покупки 
 • Надає можливість економити гроші на авіаквитках, готелях і оренді автомобілів
 • Забезпечує безпечне та швидке завантаження файлів за допомогою серверів VPN P2P
 • Надає можливість заощаджувати на підписках

Наскільки безпечним є використання VPN?

Як і будь-яке інше онлайн-програмне забезпечення чи сервіс, безпека VPN залежить від кількох факторів. У випадку VPN ці фактори включають:

 • Тип технології, яку використовує провайдер
 • Закони вашої країни

Протокол VPN — це технологія, на базі якої формується VPN-сервіс. Його використовують для забезпечення найшвидшого та найбезпечнішого підключення до Інтернету. Поєднуючи стандарти шифрування та протоколи передачі, протокол VPN визначає спосіб передачі даних між вашим пристроєм і сервером VPN.

Безпека вашої VPN може залежати від законів країни, у якій ви проживаєте, або законів країни, де розташовані сервери вашої VPN. Таким чином, закони певної країни впливатимуть на те, як ви зможете використовувати технологію VPN. 

Як отримати безкоштовний український VPN?

На сьогодні в Україні існує перелік тимчасово окупованих територій, на яких окупаційна влада намагається запровадити цензуру, обмежити мешканцям регіону доступ до українських і світових джерел інформації та тримати людей у невідомості.  

Але навіть перебуваючи на окупованих територіях, ви можете безперешкодно заходити на українські сайти, які окупанти намагаються блокувати. Мета роботи VPN – перенаправляти інтернет-зʼєднання через сервери в різних точках світу з метою приховати вашу реальну IP-адресу і дозволити вам обійти блокування.

Деякі VPN можуть працювати як розширення у браузері, або ви можете завантажити окрему програму, що дозволить вам користуватися популярними сайтами. Іноді доступ до VPN може бути заблокований, тому може знадобитися окремий VPN для завантаження потрібного вам VPN. 

Ми пропонуємо використовувати сервіс ClearVPN2 від MacPaw, що є безкоштовним для користувачів з України. За допомогою зручної верифікації з Дія.Підписом, ви можете отримати безоплатний доступ до Premium плану ClearVPN 2 незалежно від вашої локації.

Для того, щоб завантажити додаток на мобільний пристрій, вам потрібно:

1. Встановити ClearVPN 2 на iPhone або Android

2. Створити або увійти в свій акаунт.

3. Обрати іконку шестерні у верхньому правому кутку застосунку та нажати “Героям слава! 🇺🇦”.

4. Підписати запит за допомогою Дія.Підпису у застосунку Дія. 

5. Почати користуватися Premium версією безкоштовно.дія підпис

Для завантаження застосунку на комп’ютер:

 1. Встановити ClearVPN2 на свій Mac чи Windows компʼютер
 2. Відкрити застосунок, обрати іконку шестерні у нижньому лівому кутку програми.
 3. Перейти на вкладку “Гуртуємось за Україну 🇺🇦”. 
 4. Обрати Дія.Підпис.
 5. Відкрити застосунок Дія на телефоні та відсканувати QR-код для перевірки.
 6. Підписати запит за допомогою Дія.Підпису у застосунку Дія. 
 7. Почати користуватися Premium версією безкоштовно.

Переваги ClearVPN2 для українців

ClearVPN2 пропонує ряд переваг, які допоможуть обійти обмеження в інтернеті та мати доступ до всіх програм та ресурсів, які вам необхідні. Давайте розглянемо, як саме ви можете використовувати додаток.

 • Технологія DynamicFlow може миттєво аналізувати стан мережі, щойно ви приєдналися до неї. Згодом вона підключається до найшвидшого неактивного сервера для підвищення безпеки та швидкості перегляду.
 • За допомогою VPN ви маєте змогу розблокувати контент, що обмежений у вашому регіоні або країні та отримати доступ до таких сервісів, як Netflix, Amazon Prime, HBO Max, Hulu та інші сервіси.
 • ClearVPN використовує власні спеціальні протоколи на додаток до IPSec IKEV2 і OpenVPN, які забезпечують високоякісну конфіденційність і анонімність. Це також дає можливість запобігати рекламі, яка потенційно може бути шкідливою для вашого пристрою. Коли ви переглядаєте електронну пошту, функція захисту зберігає конфіденційність ваших електронних листів за допомогою безпечних чатів.
 • Швидкість додатка покращується з кожним оновленням версії. Якщо ви хочете залишатися в безпеці під час перегляду публічних вебсторінок – ClearVPN достатньо швидкий, щоб задовольнити всі ваші потреби.
 • Додаток дає можливість користування VPN на максимум 6 пристроях iOS, Android, MacOS або Windows, а також використовує найкраще шифрування даних для захисту даних від хакерів.

Сподіваємось, тепер ви краще розумієте, як працює VPN. А якщо ви з України та шукаєте безплатний VPN, тепер ви знаєте, що робити. Висока швидкість завантаження, можливість розблокувати вебсайти з географічним обмеженням та безплатне користування для українців робить вибір додатка ClearVPN2 очевидним.

 

 

Будь на звʼязку Підпишись на наш дайджест, щоб читати корисні поради з кібербезпеки, отримувати найкращі пропозиції та новини від ClearVPN на свою поштову скриньку.

Як використовувати VPN для отримання доступу до стримінгових сервісів

Ми часто стикаємося з тим, що найпопулярніші сервіси доступні лише в певних регіонах. Деякі платформи, такі як Netflix, йдуть ще далі та пропонують різний контент залежно від країни. Щоб запобігти тому, що користувачі частіше використовують сервіс VPN, популярні платформи запровадили функції виявлення. Хороша новина полягає в тому, що ви можете обійти їх, якщо знати, як … Continued

Як заощадити на авіаквитках та готелях за допомогою VPN

Завдяки численним туристичним вебсайтам забронювати квиток або готель сьогодні дуже легко. І звичайно, коли ми плануємо свою подорож, починаємо з пошуку найдешевшого авіаквитка та вибору готелю. Однак, якщо ви не використовуєте віртуальну приватну мережу (VPN) під час бронювання онлайн, ви не тільки наражаєте себе на небезпеку, але  й також несвідомо підвищуєте ціни. Отже, тарифи на … Continued

Все, що потрібно знати про VPN 

Чи відчували ви колись, що хтось стежить за кожним вашим кроком в Інтернеті? Що ви не самі? Чи знаєте ви, що в 2023 році збитки від кіберзлочинності у світі складають понад 8 трильйонів доларів США щорічно? Так, ви правильно почули – трильйон. Оскільки все більше людей працюють вдома та покладаються на Інтернет у повсякденній діяльності, … Continued